Corporate wellness

innowacyjne podejście do tematu opieki medycznej dla pracowników

O nas O nasMgr JAKUB PRZEOR

Mgr Rehabilitacji Ruchowej, absolwent krakowskiej AWF, certyfikowany terapeuta metody Mulligan Concept, zalożyciel Reh-Activ, współtwórca TRUE PILATES Poland. Fizjoterapeuta z wieloletnim doświadczeniem w leczeniu dolegliwości kręgosłupa i urazów sportowych. Specjalista związany z Polskim Związkiem Lekkiej Atletyki (od 2010), Polskim Związkiem Piłki Siatkowej (fizjoterapeuta męskiej reprezentacji Polski009), Polskim Komitetem Paraolimpijskim (fizjoterapeuta kadry Pekin 2008, Londyn 2012). Propagator treningu opartego na stabilizacji głebokiej, konsultant współpracujący z firmami w zakresie terapii i profilaktyki bólów kręgosłupa wynikających z siedzącego trybu pracy. Pasjonat sportu i podrózy motocyklowych, były piłkarz.
Dr MONIKA JAWORSKA

Doktor Nauk o Kulturze Fizycznej AWF Warszawa, Mgr Wychowania Fizycznego, absolwentka studiów podyplomowych: Fizjoprofilaktyka i Korektywa na Wydziale Rehabilitacji AWF Warszawa i Rocznego Studium Menedzerskiego SGH, studentka psychologii SWPS. Współtwórca TRUE PILATES Poland, współzałożyciel BEST-ya Fitness Project, uznany prezenter i szkoleniowiec fitness. Jedyny w Polsce nauczyciel certyfikowany przez prestizowe TRUE PILATES STUDIO NEW YORK, szkołe trenerów Madonny, Umy Thurman, Sharon Stone i wielu innych gwiazd. Ukonczyła kompleksowy, ponad 700-godzinny program Romany Kryzanowskiej, uczennicy i następczyni Josepha Pilatesa, uprawniający do profesjonalnej pracy na macie i specjalistycznym sprzęcie w formie indywidualnej i grupowej.
Mgr DANIEL WĄSACZ 

Mgr fizjoterapii, absolwent Uniwersytetu Medycznego w Warszawie z ponad 17- letnim doświadczeniem zawodowym . Uczestnik konferencji naukowych, warsztatów oraz autor prac badawczych.
Ukończone kursy i szkolenia: Kaltenborn - Evjenth, PNF, terapia czaszkowo-krzyżowa, osteopatia kranialna, terapia powięziowo- mięśniowa, Cyriax, trening medyczny, Kinesiology Taping, masaż leczniczy. 
Od 2002 konsultant i fizjoterapeuta w Medicover Sp.z o.o., Centrum Medycznym Damiana (2008-2011) w Warszawie oraz konsultant współpracujący z firmami w zakresie ergonomii w pracy.